Wczoraj Gdynia: jutro Era Nowe Horyzonty!

35 FESTIWAL POLSKICH FILMÓW FABULARNYCH w Gdyni za nami!

A na nim m.in. w konkursie głównym startowała polsko-niemiecka produkcja pt: "NIE OPUSZCZAJ MNIE" w reżyserii Ewy Stankiewicz.

Wkrótce film zostanie przedstawiony szerszej publiczności podczas tegorocznego Jubileuszowego Festiwalu Era Nowe Horyzonty.

To właśnie do tego filmu, który początkowo miał nosić tytuł "NIE BĘDZIESZ WIEDZIAŁ", zaangażowany został swego czasu...  Chór CANTILENA. W 2009 roku w przepięknych wnętrzach kaplicy p.w. św. Bartłomieja na wrocławskim Ostrowiu Tumskim, o świcie, przebrani za zakonników CANTILENOWCY wyśpiewali Jutrznię Gregoriańską. Więcej o filmie i festiwalu: http://pl.fpff.pl/artykul-176-12-nie_opuszczaj_mnie Na 10 FESTIWALU ERA NOWE HORYZONTY film Ewy Stankiewicz będzie startował w konkursie NOWE FILMY POLSKIE. Film na tymże Festiwalu można będzie obejrzeć 26 oraz 27 lipca w ramach Konkursu Nowe Filmy Polskie Najlepszym przypadnie wrocławska nagroda filmowa ufundowana przez Prezydenta Wrocławia w wysokości 100 000 zł i nagroda Marszałka Województwa Dolnośląskiego za debiut w wysokości 40 000 zł. P.S. A my? Cóż... Trzymamy kciuki za panią Ewę i szykujemy się na podbój Hollywood!